BÍRÓ J AUTÓSISKOLA

Képzés

Az elméleti oktatás két hónapon keresztül mintegy 84 órán keresztül folyik, melyből 60 óra az elméleti felkészülés, 24 óra a vizsgára való felkészülés kontrollált körülmények között való gyakorlása. A tanfolyam napjait, időpontját a hallgatók közösen választják meg, nem ritka a hétvégi elméleti képzés is, ami hetente 3 alkalommal szükséges. A tanfolyam kezdő időpontjai minden esetben Kerepes-Szilasliget térségében plakáton, újsághirdetményekben (zöld újság - hírlevél) és ezentúl a honlapon is elérhetők lesznek.

A gyakorlati oktatás egy Volkswagen Golf V autóval történik, a saját tanpályának nagy előnye, hogy egyedüliként tartózkodik csak a tanpályán, ezzel a hatékonyság nagy mértékben növelve van. A forgalmi oktatás Gödöllőn, Vácon történik, ami közös tanuló részvétel alapján valósul meg, mindazért, hogy a tanulónak minél kevesebbet kelljen utaznia (Kerepesről indulunk Kerepesre érkezünk).

Árak
Oktatás Óraszám 1 óra költsége Összes költség (min.)
Elmélet 64 óra - 35000 Ft
Járműkezelés,
rutinpálya
min. 9 óra 9500 Ft 85500 Ft
Forgalom minimum
14 óra városi
4 óra országúti
2 óra éjszakai
1 óra vizsga
9500 Ft 199500 Ft
Az összesen levezetett órák kilométer teljesítményének
el kell érnie az 580 kilométert,ennek hiányában
a tanuló nem bocsátható vizsgára.

Gazdasági versenyhivatal és fogyasztóvédelmi mutatószámok
ÁKÓ 37
KK Elmélet 35000 Ft